DEMİRYOLU & INTERMODAL

ATC Grup Uluslararası Nakliyat olarak maliyet ve tonaj avantajı sunan Intermodal Taşımacılık çözümümüz ile müşterilerimizin ürünlerini Avrupa’nın dört bir yanına, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde taşınmaları için çalışıyoruz. 

Intermodal Taşımacılık tek yüklemeyle ve aynı taşıma birimi içinde ürünlerin ellenmeden, birden çok taşıma yöntemi ile taşınma hizmeti olarak tanımlanmaktadır. 

Intermodal Taşımacılık konteynırın veya treylerin hiç açılmadan karayolu, demiryolu veya denizyolu ile taşınmasıdır. Yüklemede ağzı kapatılan ürünler teslim yerinde açılır. 

ATC Grup Uluslararası Nakliyat olarak müşterilerimize Intermodal Taşımacılık hizmeti sunarken karayolu araçları veya 45 HC PW Konteynerler ile farklı alternatif modları birbiri ile kombine ederek, Ro-Ro gemileri, kara treni gibi diğer taşıma yöntemlerinden faydalanırız.

Intermodal Taşımacılıkta uzman kadromuz, yaygın acente ağımız, gelişmiş teknolojik altyapımız ile kapsamlı hizmet sunarken amacımız güvenli, tam zamanında ve güvenli teslimattır.


İntermodal Taşımacılıkta fark yarattığımız alanlar:

Direkt, transit ve Cross taşımacılık hizmetleri

Geniş acente ağı

Alternatif rota seçenekleri

Yerel servis ve destek

Raporlama


İntermodal Taşımacılık Çözümlerimiz:

Tır + Gemi / Gemi + Gemi / Gemi + Tren kombine taşımacılık

Kapalı kasa, tenteli, açık, özel tip, frigo ve mega konteyner seçenekleri

Tek, grup vagon veya blok tren ile taşımacılık

Avrupa, Ortadoğu ve BDT ülkelerine kombine taşımacılık

Demiryolu konteyner servisi, terminal elleçleme ve danışmanlık hizmeti

Süratli ve maliyet odaklı lojistik çözümler