DEPOLAMA HİZMETLERİ

ATC GRUP  olarak karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu-intermodal, proje-fuar ve kontrat taşımacılığının yanı sıra yurtiçinde ve yurtdışında, teknoloji ve otomasyon altyapılı sunduğumuz Depolama ve Dağıtım hizmetleri ile de müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Şirketler için stratejik açıdan etkin olan depolama, ATC GRUP tarafından verilen en önemli hizmetlerden biridir.  

İlaç sektöründen otomotive, gıdadan elektroniğe tüm sektörlere ve yanıcı, patlayıcı maddelerden soğuk zincir ürünlerine tüm kargoları titizlik ve sorumlulukla taşırız.

Depolama ve dağıtım alanında uzman kadromuz, yaygın acente ağımız, gelişmiş teknolojik altyapımız, deneyimli müşteri hizmetleri birimimiz ile kapsamlı hizmet sunarken mottomuz güvenli, tam zamanında ve ekonomik teslimattır.

Depolama ve Dağıtım Hizmetlerimiz

* Sevkiyat öncesi hazırlıklar

* Paketleme ve sarf malzeme yönetimi

* Depo yönetim sistemi

* Online takip sistemi

* Raporlama

* Yurt İçi Dağıtım

Deneyimli bir ekip ve sistematik bir şekilde yapılmayan depo yönetimi, firmalarda büyük kayıplara mal olabilir. Depo çalışanlarının iş hakkındaki bilgisi büyük önem taşır. ATC GRUP olarak üst düzey ve kapsamlı depolama hizmetiyle bu süreçlerin sağlanmasında müşterilerimizin yanındayız. Depo yönetim sistemi ile sipariş yönetimini gerçekleştirip envanter kontrolüyle eksiksiz şekilde sevkiyatı sağlar ve müşterinin taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Avantajımız geniş hizmet ve acente ağımız sayesinde antrepo rejimi çerçevesinde, müşterilerimizin isteklerine göre değişebilen, firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimizdir. Depo yönetim sistemimiz ve deneyimli personelimiz sayesinde farklı tarzda ürünlerin karışmasını engeller, stok kayıplarını en aza indirir ve yönetimin tek merkezden gerçekleştirilmesini sağlarız.