PROJE TAŞIMACILIĞI

ATC GRUP olarak, yurt içi ya da yurt dışına yönelik projeleriniz için deniz, hava ve karayolu servislerimizi tek tek ya da farklı kombinasyonlarla kullanarak sadece projenize ve size özel yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Gabari dışı, ağır ve hacimli yükleri, profesyonel ekibimizle birlikte en ince detayına kadar planlayarak ve yöneterek, en güvenli şekilde istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

Proje lojistiği gibi büyük çaplı, dikkat ve özveri gerektiren bir alanda hizmet sağlamak için teknolojik altyapımızı ve ekibimizi sürekli destekliyoruz. Stratejik ortaklarımız, küresel ağımız ve bu ölçekteki projeleri hayata geçirmek konusundaki büyük tutkumuzla sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için 7/24 kesintisiz çalışıyoruz. Proje taşımacılığı yapan firmalar arasında fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle her geçen gün daha da ayrıcalıklı bir noktaya taşınmaktan gurur duyuyoruz.

Gabari dışı ve ağır tonajlı yük taşımacılığına ait uluslararası mevzuata hâkim, teknolojik yenilikleri takip eden ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunan ekibimizle, tüm müşterilerimize katma değer sağlıyoruz. 

Üretim koşul ve yöntemlerini şekillendirerek milyonların hayatlarına dokunacak çaptaki projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ağır yük kargo hizmetlerini, rekabetçi fiyatlar ve alanında uzman ekibimizle karşılıyoruz. Proje nakliyat planlamalarınızı ve operasyonlarınızı büyük resmi görerek kurguluyor, en başından son anına kadar projenin başında bulunuyoruz.